Zalety zabiegu o nazwie Coolsculpting

Zalety zabiegu o nazwie Coolsculpting

Ludzie borykający się z nadmiarem tkanki tłuszczowej mogą odetchnąć z ulgą. W mieszczącej się w Katowicach klinice dostępna jest bowiem nowa metoda pozwalająca pokonać taki problem. Tą kliniką jest Say Wow!, a przetestowany sposób to tzw. coolsculpting. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej lub na stronie: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Na tłuszcz najlepszy mróz!

Co druga pani w dojrzałym wieku nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Przeszkadza jej zbyt wystający brzuch, wielkie uda i pośladki czy brzydki podbródek. Na szczęście może te części ciała znacznie poprawić. W jaki sposób? Wystarczy, że zdecyduje się na przedstawiony na wstępie sposób. Jest on sprawdzony i skuteczny, bo dość szybko zamraża komórki tłuszczowe.

Owa kriolipoliza nie byłaby jednak tak efektywna, gdyby nie odpowiednie, certyfikowane urządzenia stworzone specjalnie do takiego zabiegu. Obecnie najlepszym spośród tego typu przyrządów jest tzw. coolsculpting. Dzięki niemu tkanka tłuszczowa będzie jeszcze bardziej wrażliwa na bezpośrednie działanie niższych temperatur (do -13 stopni Celsjusza).

Coolsculpting pozwala na w pełni kontrolowane i bezpieczne zamrażanie komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich powolnej śmierci. Pacjentka nie musi obawiać się odmrożeń, dzięki zamontowanym czujnikom, a oczekiwane rezultaty pojawią się już po kilku miesiącach. Brzmi niesamowicie, prawda?

Jeden zabieg, uśmiech przez długie lata

Udając się osobiście do kliniki Say Wow albo wchodząc na stronę: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, pacjentka może najpierw skorzystać z darmowych konsultacji. Dzięki nim dowie się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Co więcej odkryje, że same ćwiczenia i odżywanie to za mało, aby całkiem pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Bardzo ważną, optymistyczną informacją jest to, że sam zabieg jest bezinwazyjny. Wystarczy go przeprowadzić tylko raz, a czasem maksymalnie trzy razy, by unicestwić tkankę tłuszczową z brzucha, pośladków oraz ud czy innych, trudno dostępnych obszarów. Pomogą w tym nowoczesne głowice, których skuteczność potwierdziły badania Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków!

Przebieg zabiegu wyszczuplającego

Na początek należy wyraźnie zaznaczyć, że ten zabieg, co wyjaśniono na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ nie może być wykonany przez kogoś, kto nie ma do tego odpowiednich predyspozycji. Lekarz musi przejść szkolenie i pochwalić się licencją.

Wydaje się to dziwne, skoro sama procedura nie jest bardzo skomplikowana. Jednak nawet w takim przypadku zawsze wymagana jest większa wiedza, również ta praktyczna. Kriolipoliza Coolsculpting przebiega w kilku etapach. Na początek do miejsca zabiegowego przykładana jest specjalna podkładka żelowa łącznie z głowicą, którą wyposażono w tzw. próżniowy aplikator. To powoduje zasysanie i schładzanie skóry, a konkretniej tkanki tłuszczowej.

Podsumowanie

Warto na koniec pamiętać, że oczywiście można wybrać inne, podobne, tańsze zabiegi, które służą do podobnych celów – wymodelowania ciała. Niestety nie są one tak skuteczne i bezpieczne, jak metoda zaprezentowana na stronie kliniki: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. Ta charakteryzuje się najwyższą jakością, dlatego pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach!