Popękane naczynka, zastosowanie lasera Capilase 980 nm

Popękane naczynka, zastosowanie lasera Capilase 980 nm

Pękające naczynka krwionośne wyglądają nieestetycznie. Osoby dotknięte tym problemem chcą je ukryć. Jednak najlepszym sposobem jest ich całkowite usunięcie.

Stosowanie lasera diodowego

Innowacyjna metoda „atakowania” naczyń krwionośnych wiązką światła pomaga na całkowite pozbycie się problemu. Do tego celu stosowany jest laser diodowy Capilase 980 nm. Urządzenie puszcza strumień światła pochłaniany przez hemoglobinę. W ten sposób ściany naczyń są niszczone, a następnie samoistnie znikają.Metoda ta stosowana jest w Klinice Kosmetologii Estetycznej Klaudia Żmuda. Aby zdobyć wiecej informacji warto skontaktować się z obsługą, można także zajrzeć na stronę internetową – https://www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi?

Przed wykonaniem zabiegu specjaliści przeprowadzą dokładny wywiad, gdzie zdobędą potrzebne informacje. Wszelkie choroby dermatologiczne, wirusowe oraz ogólnoustrojowe kategorycznie dyskwalifikują pacjenta. Skóra przed zabiegiem także jest sprawdzana. Opalenizna także wyklucza pacjenta przed użyciem lasera.Zabieg jest w pełni bezpieczny, dlatego tak ważne jest, aby wykonać go na zdrowej skórze. Urządzenie posiada certyfikat medyczny CE. Ciągłość naskórka nie jest naruszona, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Laser diodowy Capilase można stosować zarówno na twarzy, jak i innych częściach ciała. Dla osób o niskim progu bólu ważną informacją będzie fakt, że zabieg jest bezbolesny.

Zalecenia po zabiegu

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, ale już po kilku godzinach wszystko wraca do normy. Aby wspomóc regenerację naczyń krwionośnych zaleca się picie 2 litrów wody każdego dnia. Działanie niskich i wysokich temperatur oraz skrajnych warunków atmosferycznych (silny wiatr, mróz, upały) działa niekorzystnie na skórę. Przez miesiąc od zabiegu należy unikać promieni słonecznych i solarium. Kosmetyki złuszczające mogą podrażnić skórę, dlatego nie można ich stosować przez 2 tygodnie po zabiegu. Zaleca się jednak stosowanie kremów z wysokim filtrem.