Laser diodowy na problemy skórne

Laser diodowy na problemy skórne

Współczesna medycyna coraz szerzej wykorzystuje zalety, jakie ma szeroko pojęty laser. Promień świetlny potrafi likwidować wiele przypadłości i wspomagać leczenie mniej i bardziej poważnych chorób. Znajduje też coraz szersze zastosowanie w medycynie estetycznej, na przykład w likwidowaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Laserem diodowym usuwa się rozszerzone naczynia

Dzięki właściwościom lasera można obecnie dość łatwo i szybko pozbyć się dość powszechnych problemów, jakimi są rozszerzone naczynia, stanowiące z jednej strony problem natury zdrowotnej, a z drugiej estetycznej.

Rozszerzone drobne naczynia, zwane pajączkami, mogą i pojawiają się szczególnie często na skórze i dekolcie. To odsłonięte części ciała, a to sprawia, że takie problemy skórne się niemile widziane szczególnie przez kobiety. Obecnie, właśnie dzięki metodom laserowym jak www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ można się już takich problemów pozbywać.

Bezinwazyjne usuwanie pajączków

Drobne rozszerzone naczynka krwionośne zwane są potocznie pajączkami. To z racji tego, że są właśnie drobne, cienkie i gęste niczym sieć pajęcza. Gdy są liczne i zgrupowane na niewielkim fragmencie ciała rzeczywiście mogą stanowić dla wielu osób poważny defekt wpływający negatywnie na samopoczucie.

Jednakże, dzięki zaawansowanej technologii laserowej wcale nie musi to już być problemem. Z pomocą przyjdzie tutaj klinika kosmetologiczna posiadająca laser diodowy www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ w swoje ofercie. Dzięki niemu można bezinwazyjnie, po zaledwie kilku zabiegach pozbyć się problemu.

Laser diodowy również na trądzik

Dla wielu osób, szczególnie młodych, poważnym defektem skórnym, również wpływającym negatywne nie tylko na zdrowie, ale na samopoczucie, jest trądzik różowaty. Duże nasilenie trądzika nie tylko wpływa negatywnie na urodę, ale może pozostawiać trwałe blizny.

W leczeniu trądzika różowatego laser www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ również może być pomocny. W efekcie skóra będzie pozbawiona trwałych śladów.