Gdzie sprzedać miedź?

Gdzie sprzedać miedź?

Miedź to jeden z najcenniejszych metali w skupie. W garażach, komórkach lokatorskich często zalega i tylko zaśmieca te pomieszczenia. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że można na niej zarobić. Niepotrzebne kabelki, druciki to jedne z wielu przedmiotów, które można sprzedać, a Kraków – skup miedzi zlomex.pl w tym pomoże.

A, B, C miedzi

Miedź to bardzo plastyczny materiał, który można z łatwością przerobić na materiał wtórny poprzez specjalne do tego maszyny. W domu miedziane są instalacje rynnowe, rury spustowe, baterie kuchenne, baterie łazienkowe. W domach industrialnych z miedzi jest wiele elementów, jak np. lampy czy regały. Okazuje się, że z miedzi jest produkowanych wiele rzeczy obecnych w naszych domach.

Ze względu na wysokie parametry cieplne miedź jest wykorzystywana do produkcji instalacji grzewczych, hydraulicznych, a także w chłodnictwie i klimatyzacji. Należy podkreślić, że miedź dzięki specjalnym maszynom można poddać obróbce, stopić ją i otrzymać nowy produkt. Ponadto, miedź jest trwałym materiałem, który można ponownie wykorzystać np. na budowie.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl

Jeżeli posiadamy zalegające w garażu, pomieszczeniach gospodarczych niepotrzebne rzeczy miedziane – możemy je sprzedać na skupie. Dzięki temu będziemy mieli porządek oraz zarobimy na tym. Kraków – skup miedzi zlomex.pl to lider wśród skupów miedzi. Firma posiada długoletnie doświadczenie, działa legalnie i posiada wszelkie uprawnienia i certyfikaty. To bardzo ważne w dzisiejszym świecie, gdyż świadczy to o dbałości o środowisko naturalne – dzięki legalnie działającym skupom zapobiega się powstawaniu dzikich wysypisk.

Zlomex.pl szybko i sprawnie wycenia przywieziony towar. Ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych składów. W ciągu piętnastu minut są w stanie rozładować samochód z przywiezionym towarem. Ponadto, to klient decyduje o formie płatności (może to być gotówka, przelew lub factoring). Czynne w dni robocze od 7 do 21, a w sobotę od 7 do 12. Ponadto, istnieje możliwość wynajęcia transportu.