Najlepszy skup miedzi w małopolskim

Najlepszy skup miedzi w małopolskim

Zalegające w garażach przedmioty z miedzi można sprzedać w legalnie działającym skupie. Zyskując porządek w pomieszczeniach, troszcząc się o środowisko naturalne – zarabiamy pieniądze.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl

Firma Złomex rozpoczęła swoje działania na polskim rynku już od 1992 roku, a swoje doświadczenie nabywała wiele lat wcześniej. Przedsiębiorstwo zajmuje się przerabianiem różnych surowców, a przede wszystkim metali. Firma posiada skupy różnych metali, takich jak: miedź, aluminium, niklu, złomu czy też metali kolorowych. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i sposobie działania, firma Złomex jest najlepszą tego rodzaju firmą na terenie Małopolski. Posiada atrakcyjne ceny, jedne z najlepszych wśród konkurencji, dodatkowo całe przeładowanie zajmuje około piętnastu minut.

Przykuć naszą uwagę może również rozsądne godziny otwarcia, w dni robocze firma otwarta jest od godziny 7 do 21. W soboty jednak firma zaczynając o tej samej godzinie kończy pracę o godzinie 12. Firma dodatkowo zajmuje się odbieraniem starych opon i utylizację ich. Jest do duży krok w stronę dbania o naturę i ograniczenia zanieczyszczenia środowiska.

Miedź

Miedź to pierwiastek chemiczny, który należy do grupy metali przejściowych. Po wytopieniu jest bardzo miękkim i elastycznym metalem.

Gdzie jednak możemy ją znaleźć? Miedź jest wykorzystywana przede wszystkim w kablach elektrycznych. Jest też używana w budownictwie, przykładowo do pokrywania dachów, czy w elementach wykończeniowych. Znaleźć ją również możemy w parapetach czy rynnach.

Skup miedzi

Miedź jest jednym z najdroższych metali w skupie, podobnie wyceniane są również cyna i nikiel. Dodatkowo są bardzo łatwe w przerobieniu dzięki parku maszynowego, który znajduje się w posiadaniu firmy. Miedź i inne kolorowe metale są bardzo cenionymi materiałami, które bardzołatwo każdy z nas może znaleźć na co dzień. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy na jak wysoko mogłyby zostać wycenione rzeczy z miedzi, które przechowujemy w naszych domach.

Dlaczego skup miedzi w firmie Złomex? Ponieważ posiada wszystkie konieczne pozwolenia oraz działa zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Dodatkowo firma działa z dbałością o ochronę środowiska.