Długopisy z grawerem – gadżety reklamowe dla stałych klientów

Dobra reklama może przynieść spore zyski. Warto zainwestować jakieś środki, aby nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale również utrzymać stałych. Co zatem można zrobić? Dobrym pomysłem są gadżety reklamowe, które nie są drogie, dzięki czemu można nimi obdarować każdego. Jednym z takich gadżetów jest długopis z grawerem.

Długopis z nadrukiem

Długopis jest przydatny w każdej sytuacji. Każda kobieta nosi go przy sobie w torebce, a mężczyźni często trzymają w kieszeni koszuli. Choć coraz więcej osób zapisuje sobie wszystko w telefonie, to są sytuacje, w których trzeba użyć długopisu.

Właściciele firm coraz chętniej w formie reklamy kupują długopisy z logo firmy, które są wręczane do zamówienia jako gratis. Na długopisie znajdują się informacje kontaktowe lub grafika, dzięki czemu klient zawsze ma pod ręką długopis z danymi firmy.

Ekologiczne długopisy z grawerem

Ekologia jest tematem numer jeden w ostatnich latach. Zanieczyszczenie środowiska jest na tyle duże, że zdecydowana większość osób wybiera produkty z recyklingu. Można kupić długopisy ekologiczne, które powstały z papieru pochodzącego z odzysku lub z naturalnych materiałów, które rozkładają się w ziemi.

Ekologiczny długopis z grawerem przypadnie do gustu każdej osobie, która dba o naturę i chce żyć odpowiedzialnie. Takim gadżetem można pokazać swoim klientom, że firma jest proekologiczna i wspiera kampanię promującą dbanie o planetę.

Długopisy jednorazowe, z wkładem, papierowe i metalowe

W sklepach znajdują się różnego rodzaju długopisy. Dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się drewniane i papierowe długopisy, które nie tylko wyglądają ciekawie, ale także są przyjazne środowisku.

Do wyboru są także długopisy metalowe znanych marek, na których także można wykonać grawer. Taki długopis z pewnością będzie doskonałym pomysłem na prezent. Można go wręczyć także pracownikowi, jako podziękowanie za wykonany projekt. Długopis z grawerem to spersonalizowany produkt, który pokaże obdarowanej osobie, że jest wyjątkowa. W jakich okolicznościach można jeszcze wręczyć taki gadżet? W zasadzie to długopis jest na tyle uniwersalnym prezentem, że nadaje się na różne okazje. Doskonale sprawdzi się jako prezent świąteczny lub jako upominek dla kontrahenta za udaną współpracę.