Doradzamy jak wybrać oryginalny prezent na Walentynki

Walentynki to dzień, kiedy bardziej niż kiedykolwiek chcesz sprawić radość ukochanej osobie, a za sprawą wyjątkowego podarku pokazać jej, że jest dla Ciebie ważna. Podpowiemy Ci, jaki oryginalny prezent walentynkowy wybrać, aby Twoja druga połówka była pod wrażeniem i zapamiętała go na długo.

Oryginalny prezent na walentynki zrobiony własnoręcznie

Nie znajdziesz bardziej oryginalnego prezentu walentynkowego od tego wykonanego właśnie przez Ciebie. A to dlatego, że będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie wydasz na niego majątku, a obdarowana osoba bez wątpienia się wzruszy i doceni Twoją pomysłowość oraz trud włożony w jego wykonanie. Co może być takim prezentem?

Jeśli masz zdolności kulinarne, upiecz coś słodkiego. Muffinki czy ciastka w kształcie serca to uczta dla podniebienia. Gdy zapakujesz je w czerwone pudełko lub ozdobisz np. walentynkowym topperem, będą się wspaniale prezentować i ucieszą ukochaną osobę.

Możesz również zrobić prezent z Waszych wspomnień. To nic trudnego! Wystarczy, że wybierzesz kilka odpowiednich zdjęć i wykonasz z nich kolaż w klimacie np. romantycznym lub zabawnym. Styl wybierz taki, jaki bardziej pasuje do osoby, którą chcesz obdarować. Dobierz odpowiednie ozdoby i zapakuj w ładne pudełko. Jeśli chcesz osiągnąć bardziej spektakularny efekt, wsyp do niego płatki róż, dekoracyjne piórka lub serduszka albo przywiąż balon w kształcie serca. Niepowtarzalny prezent walentynkowy gotowy!

Prezent na walentynki z odrobiną szaleństwa

Jeśli Twoja druga połówka ma poczucie humoru, zdecyduj się na coś zabawnego. Świetnym rozwiązaniem będą zrobione przez Ciebie kupony na np. seans filmowy, śniadanie do łóżka czy całusa. Wybierz takie rzeczy, jakie będą pasowały ukochanej osobie. Kupony wydrukuj lub wypisz ręcznie i ładnie ozdób. Umieść je w słoiku albo zapakuj w walentynkowe pudełko. Tutaj masz całkowitą dowolność. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Ty jako najlepszy walentynkowy podarunek

Prezenty rzeczowe to świetna sprawa. Nie zapominaj jednak, że dla Twojej drugiej połówki najlepszym podarunkiem na walentynki może być czas spędzony tylko z Tobą. Nie musisz zabierać jej do kina czy restauracji. Samodzielnie zatroszcz się o wyjątkowy nastrój we własnym domu.

Rozsyp na podłodze płatki róż, rozwieś walentynkowe balony lub girlandy, zapal świece i w takiej atmosferze zróbcie wspólnie coś, co najbardziej lubicie. Wspaniale spędzony czas gwarantowany! Jak widzisz, pomysłów na oryginalny prezent na walentynki jest sporo. Nie zapominaj jednak, co jest w tym dniu najważniejsze – WY!