Wylecz nietrzymanie moczu

gyncentrum - gync (3).jpg

Na wysiłkowe nietrzymanie moczu cierpi spory odsetek ludzi, a w szczególności kobiet. Badania statystyczne dowodzą, że 20% kobiet powyżej 40 roku życia zmaga się z tą dolegliwością. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwoliła na szybkie wyleczenie i powrót do zdrowia. Najlepsza opieka jest w GYNCENTRUM gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/

Problem z nietrzymaniem moczu

Nietrzymanie moczu polega na niekontrolowanym wysiąkaniu moczu z dróg moczowych podczas wysiłku związanego z kichnięciem, kaszlem, śmianiem się czy podniesieniem czegoś. Problem ten częściej dotyka kobiet, a jest to związane ze zmianami hormonalnymi w życiu oraz rodzeniem dzieci siłą natury. Rozciągnięte mięśnie dna miednicy powodują nietrzymanie moczu.

Nietrzymanie moczu ma bardzo negatywny wpływ na jakość życia. Życie w ciągłym stresie – z obawą o „wpadkę” prowadzi do unikania kontaktów z rodziną, przyjaciółmi, unikania zbliżeń seksualnych, a w konsekwencji obniżenia własnej wartości, a nawet depresji. Temat ten nie powinien być tabu, gdyż istnieją skuteczne metody leczenia!

Dzięki https://gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/ raz na zawsze można pozbyć się problemu z nietrzymaniem moczu

Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala na zastosowanie coraz efektywniejszego leczenia. W GYNCENTRUM w Katowicach w sposób nieinwazyjny i bezpieczny prowadzone są zabiegi leczenia nietrzymania moczu. Pacjenci są objęci fachową opieką lekarza oraz fizjoterapeuty uroginekologicznego.

Leczenie nietrzymania moczu rozpocząć można już w ciągu kilku dni od umówienia się ze specjalistą. W GYNCENTRUM w Katowicach lekarz dobiera właściwą metodę leczenia do indywidualnego przypadku. Nie ma szans na jakiekolwiek skutki uboczne, a więc zabieg jest w pełni bezpieczny, a co ważne dla wielu osób – zabieg jest bezbolesny. Pacjentki po wyleczeniu mogą cieszyć się na nowo swoim bezproblemowym życiem. Więcej informacji na stronie internetowej gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/