Biustonosz typu KOPA – co to znaczy

Szukasz biustonosza, który jednocześnie uniesie i uwydatni twój ponętny biust? Potrzebujesz stanika, który będziesz mogła wkładać do wielu eleganckich bluzek i sukienek bez efektu odznaczania się i prześwitywania? A może oczekujesz po prostu wygody i swobody na co dzień? Zainteresuj się biustonoszem typu KOPA!

W sklepach możesz spotkać wiele rodzajów staników: miękkie, usztywniane lub półusztywniane. Wybór jednego z nich to kwestia indywidualnych preferencji pań: jedna wyżej będzie ceniła wygląd, inna podtrzymanie biustu, a jeszcze inna komfort użytkowania. Warto jednak wiedzieć, że wybór odpowiedniego stanika to kwestia nie tylko estetyki, ale również zdrowia. Właściwie dobrany będzie czymś w stylu twojej drugiej skóry, a przy tym dobrze podtrzyma i wyeksponuje biust. Źle dobrany może natomiast uciskać gruczoły i powodować deformację piersi. Jeżeli zależy ci na wyborze uniwersalnego stanika codziennego, którego nie będziesz czuła na sobie, koniecznie postaw na „KOPĘ”!

Biustonosz KOPA – co to?

Biustonosz typu KOPA to stanik z miseczkami formowanymi termicznie. Najczęściej jest wykonany z miękkiej, delikatnej pianki, która dopasowuje się do kształtu biustu. Brak szwów, przeszyć czy fiszbin sprawia, że doskonale nadaje się do noszenia pod aksamitne czy dopasowane bluzeczki lub sukienki. Ze względu na brak fiszbin jest bardzo wygodny dla użytkowniczek, a ponieważ nie odznacza się pod materiałem, jest również bardzo dyskretny.

Stanik KOPA – dla kogo?

Dzięki dostępności różnego rodzaju krojów i fasonów, biustonosz KOPA będzie idealny dla wszystkich typów biustów. Szczególnie docenią go jednak panie o małych lub średnich biustach, które chcą nadać swoim piersiom objętości. Taki efekt można uzyskać dzięki push-upom, w które zaopatrzono wiele modeli. Co więcej, dzięki opcji swobodnej wymiany wkładek możesz dopasować rozmiar biustu do swoich potrzeb i preferencji. Warto również wspomnieć, że dzięki stanikowi KOPA biust zostanie „zebrany”, uniesiony i zaokrąglony – może on powiększyć piersi nawet o dwa rozmiary!

Biustonosz KOPA polecany jest także wszystkim amazonkom lub paniom o sporej asymetrii piersi. Dzięki możliwości wymiany wkładek, dysproporcje zostaną odpowiednio wyrównane i skorygowane. Za sprawą szerokiego wyboru wkładek korekcyjnych każda z pań może dobrze dopasować go do swoich potrzeb i  poczuć się pewną siebie kobietą.

Biustonosz KOPA – do jakich stylizacji wkładać?

Szeroki wybór różnego rodzaju krojów, fasonów, kolorów czy wzorów pozwala znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Dzięki wspomnianym miseczkom formowanym termicznie, biustonosz idealnie dostosowuje się do kształtu piersi, zapewniając komfortowe użytkowanie przez cały dzień. Równie ważny jest fakt, że wiele z nich posiada odpowiednie wycięcia, dzięki którym dobrze dopasujesz stanik do kroju danego sukienki. Jest to bardzo wygodne, bowiem tradycyjne biustonosze często wystają z eleganckiej kreacji, zaburzając w efekcie odbiór pięknej i stylowej sukienki.