Kalendarz w uszlachetnionym wydaniu

Kalendarz w uszlachetnionym wydaniu

Kalendarze to produkty, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i w odmiennych wielkościach. Kupujący mogą decydować się na kalendarze wiszące, stojące czy składane. Ciekawą propozycją są również produkty, które są zdobione w niecodzienny sposób.

Na jakie kalendarze warto się zatem decydować?

W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są różnorodne produkty, w tym ciekawie zdobione kalendarze firmowe. W tym wypadku warto sięgać po nieszablonowe rozwiązania i ciekawe projekty, w tym zawierające miedzianą folię czy lakier 3D. Tego rodzaju unikalne biznesowe notesy i kalendarze cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących, a dostępne są choćby na stronie https://dobrekalendarze.pl.

Czym jest technologia liquid metal?

Produkty, które posiadają zdobienia wykonywane w tej technologii cechują się wysokimi walorami estetycznymi. Metalizowane folie dostępne są w szerokiej kolorystyce, w tym w odcieniach złota, miedzi, czerwieni czy srebra. Tego rodzaju zdobienia sprawiają, że produkty stają się bardziej prestiżowe i elitarne. Przyciągają one wzrok i są przedmiotem pożądania. Tego rodzaju produkty wybierają firmy związane z branżą beauty.

Jakie inne technologie mogą być stosowane w przypadku ekskluzywnych kalendarzy?

Kalendarze biznesowe mogą być z powodzeniem zdobione w technologii 3D. W tym wypadku wykorzystuje się tak zwany marketing sensoryczny oraz trójwymiarowe wrażenia dotykowe. Co ciekawe, efekt wypukłości może być stopniowany i dostosowywany do indywidualnych oczekiwań klienta. Kupujący mogą się również decydować na produkty, w przypadku których wykorzystywany jest lakier piaskowy lub flok. Flokowanie sprawia, że produkty są bardzo eleganckie i znajdują zastosowanie w branży modowej, w tym również w sektorze ślubnym. Ciekawą propozycją jest również sztancowanie, czyli wycinanie pożądanych elementów z papieru za pomocą wykrojnika.