Zalety odmładzania skóry

Zalety odmładzania skóry

Zabiegi odmładzania skóry cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Wcale nie trzeba wybierać drogich klinik medycyny estetycznej, ponieważ można kupić właściwy sprzęt i samemu taki zabieg wykonać w domu.

Czym jest aplikator?

Szczególnie warty uwagi jest aplikator Morhpeus 8pro Inmode. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/. Aplikator działa w trybie małoinwazyjnym lub nieinwazyjnym. Postęp technologiczny sprawił, że obecnie możemy korzystać z rozwiązań, o których dawniej mogliśmy jedynie pomarzyć. Najlepiej zakupić produkty od sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się faktycznie dobrą opinią. Niezwykle skuteczne są zabiegi, których głównym celem jest przebudowanie kolagenu. Prąd bipolarny RF na szczęście nie narusza naskórka, ale jest w stanie dogrzać głębokie warstwy skóry.

Stymulacja skóry

Dzięki podgrzaniu właściwej skóry możliwe jest skrócenie kolagenowych włókien. Stymulowanie fibroblastów do tworzenia nowych warstw kolagenu nie jest łatwym zadaniem. Najważniejszym skutkiem jest oczywiście długotrwałe zwiększenie napięcia oraz elastyczności skóry. Warto wspomnieć, że zabieg nie sprawia żadnego bólu, więc rekonwalescencja nie jest wcale potrzebna. Oznacza to, że po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. W aplikatorze został zastosowany system kontroli temperatury. Po przekroczeniu określonej wartości system automatycznie wyłączy prąd. Dopiero po obniżeniu się temperatury podgrzewanie będzie kontynuowane.

Energia prądu

Energia prądu jest zdecydowanie większa w przypadku klasycznych mikroigieł. Dzięki temu możesz się spodziewać lepszych efektów już po kilku pierwszych zabiegach. Do dyspozycji użytkownika przeznaczone są różne końcówki, które różnią się wartością emitowanej energii oraz ilością igieł. Do szybszej produkcji kolagenu oraz elastyny przyczynia się energia o częstotliwości radiowej w odpowiednio dobranym zakresie. Dzięki temu w stosunkowo szybkim tempie następuje odnowa skóry. Igły są małej grubości, więc nawet na wrażliwej skórze można przeprowadzić zabieg. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nawet po pierwszym zastosowaniu urządzenia skóra jest bardziej stonowana. Frakcyjna terapia FR zapewnia świetne efekty w leczeniu blizn i zmarszczek. Warto podkreślić, że terapia może być przeprowadzona na dowolnej części ciała oraz twarzy. Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem do odmładzania skóry to sprawdź stronę https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.