Co kupić w prezencie szefowej? Poradnik z pomysłami na prezent dla szefowej

Pracownicy często stają przed trudnym zadaniem, jakim jest wybór prezentu dla szefowej. Odpowiedź na pytanie, co kupić w prezencie szefowej, zależy od wielu czynników. Upominek od całego zespołu będzie różnił się od tego, który dajemy we własnym imieniu. Podpowiadamy, z czego na pewno ucieszy się szefowa.

Elegancko, lecz niezobowiązująco

Zacznijmy od sytuacji, w której sami chcemy kupić prezent dla szefowej. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby prezent nie był zobowiązujący – w przeciwnym razie szefowa może odmówić jego przyjęcia. Warto jednak postawić na eleganckie upominki, które przydadzą się naszej szefowej na co dzień. Doskonałym pomysłem będzie pióro wieczne, które z pewnością posłuży przez wiele lat. Pióro powinno być opakowane w skórzane etui. Możemy również postawić na elegancką filiżankę ze spodkiem bądź kubek termiczny, który świetnie sprawdza się, gdy trzeba opuścić biuro. Jeżeli zaś szefowa lubi słodycze, kupmy jej pudełko czekoladek z wyższej półki. Obecnie można zakupić tego typu prezenty w specjalistycznych sklepach, które oferują swoim klientom najwyższej jakości wyroby czekoladowe.

Prezent grupowy

Pomysłów na prezent dla szefowej zwykle nie brakuje, gdy ma on stanowić upominek od całego zespołu. Wtedy też możemy wybrać nieco droższy prezent, choć w dalszym ciągu nie powinien być on zobowiązujący dla naszej przełożonej. Ze względu na większe fundusze, jakimi dysponujemy kupując prezent od całej załogi, możemy wybrać elegancką, skórzaną aktówkę, najlepiej w kolorze torebki szefowej, aby razem tworzyły one spójną całość. Jeśli nasza szefowa lubi biżuterię, dobrym pomysłem będzie bransoletka, łańcuszek albo kolczyki. Powinny być one wykonane z kruszcu, który najczęściej nosi szefowa – złota lub srebra. Jeśli zaś wiemy, w jakim typie literatury gustuje nasza przełożona, z pewnością ucieszy się ona z książki ulubionego autora.

Przeczytaj także: https://www.fandroid.com.pl/szukasz-salonu-urody-jeszcze-moment-i-sie-znajdzie,24270

Prezent w postaci bonu

Prezentem dla szefowej wcale nie musi być przedmiot – może być to równie dobrze bon lub voucher, który można wykorzystać zazwyczaj w ciągu roku od jego zakupu. Dziś zakup bonu nie jest problemem – oferują go zarówno sklepy, jak i większość punktów usługowych. Bon to elegancka forma wręczenia gotówki, jeśli nie mamy pomysłu na prezent bądź boimy się, w jaki sposób szefowa na niego zareaguje. O wiele lepiej bowiem przyjmują się prezenty w postaci voucherów, niż podarunki rzeczowe. Voucher można zakupić w salonie urody bądź w spa – będzie to doskonała odskocznia od codzienności dla naszyj szefowej. Dobrym pomysłem jest również voucher w postaci biletów do kina bądź teatru, jednak w tym przypadku należy pamiętać, by zakupić dwa kupony – jeden dla szefowej, drugi dla osoby towarzyszącej. W ostateczności możemy również sprezentować bon, który będzie można wykorzystać w galerii handlowej lub w restauracji.

Choć to, co kupić szefowej w prezencie, zależy w głównej mierze od usposobienia i preferencji naszej przełożonej, warto skorzystać z kilku gotowych pomysłów na prezent i wybrać idealny dla szefowej.

Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na https://www.moment.pl/l/idealny-prezent-dla-szefa-lub-szefowej/